Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Tvoření pro děti – Středa 15:00 – 16:30 – 6 lekcí

V tomto kurzu uvítáme všechny šikovné a malování chtivé děti, děti které rády tvoří. Cílem je užít si radost z tvorby a společně strávený čas a přitom se i něco naučit. Budeme děti učit nejen kreslení a malování, ale hlavně rozvíjet vlastní fantazii a osobnost.
Během kurzu se budeme věnovat tvorbě tužkou, uhlem, akrylem, pastelem, akvarelem, temperou atd. .. ale i netypickými technikami jako je práce se šablonou, frotáž, koláž a kombinovaná technika. Budeme se učit kompozici, využití barevnosti, vnímat světlo a stín a prostor. Budeme spolupracovat i na společných obrazech, tématu.
Umění je však individuální a proto každému ponecháme prostor na vlastní nápady, individualitu a kreativní myšlenky.

IMG_9005IMG_9161

Začínáme 19.5.2021

Komu je kurz určen:
Všem od 7 do 15 let

Základní informace o kurzu a cenách:

  • Termíny kurzu: 19.5.26.5., 2.6., 9.6., 16.6., a 23.6.
  • Čas kurzu: Středa 15:00 – 16:30
  • Počet lekcí: 6
  • Cena: 1 200 Kč

Co na kurz:

Oblečení, které lze zašpinit.

 

Pro jakékoliv další informace nás neváhejte  kontaktovat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691.

 

Lektorka Zuzka Aligerová – Již od předškolních let jsem ráda čmárala a od 5 let jsem docházela na ZUŠ zde v Brně. Vedl mě malíř Miloš Kříž. Ateliér jeho a jeho ženy navštěvuji do dneška, získala jsem zde základy kresby, malby, portrétní i figurální kresby a dalších výtvarných technik. Také jsem absolvovala různé výtvarné a řemeslné kurzy v SVČ Lužánky, kde mě nejvíce přitáhla asi keramika. Od 15-ti let jsem pak učila výtvarné kurzy, keramiku, příměstské tábory a jiné řemeslné aktivity v rámci několika poboček SVČ Lužánky i v rámci jiných institucí. Kromě studia biomedicínské techniky mám za sebou studium Pedagogiky Volného Času na PdF MU. Aktuálně studuji DUA na SUSG Jihlava. Také jsem členem skupiny ilustrátorů Hearts of Creation, účastním se různých výtvarných akcí a tvořím vlastní tvorbu. Ta spočívá v analogové malbě a kresbě. Ráda zkouším nové věci, experimentuji, kombinuji vše, co už jsem se v životě naučila (a stále se učím :)) a hledám tu nejlepší techniku pro dané téma, motiv, zadání či vlastní myšlenku. Baví mě i prostorová tvorba, ilustrace a poslední dobou hodně láká klasická grafika.
Většina mojí tvorby vychází z reality a z toho, co vidím a žiji. Zobrazuji realitu buď přímo nebo s přídavkem vlastní fantazie, vnitřních pocitů a nálad. Baví mě zpracovávat, co nám svět nabízí, hlavně navždy fascinující příroda i „um“ člověka a pak, co vyvolává pohled na svět a děj kolem nás v mojí vlastní hlavě.
Mimo vlastní tvorby kreslím ilustrace a loutky do školky, kde také pracuji. Ve volném čase lezu po skalách, s oblibou se brouzdám přírodou, čtu a pěstuji masožravky.
Sic nemám primárně vystudovanou uměleckou školu, věřím, že roky u manželů Křížových spolu s technickým vzděláním, nadšením, sebevzděláváním a láskou k umění i učení se ukazují jako dobrý základ do života lektora :).
Něco z mé osobní tvorby můžete prohlédnou zde: Portfolio/Web Zuzana Aligerová
Mě samotnou si zase můžete prohlédnout zde :): Kresba zátiší v pořadu Dobré ráno na České televizi

Na kurz je možné se přihlásit zde:
expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Fotky z předchozích kurzů naleznete v naší galerii.

27položka(ek)