Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Volná tvorba – Čtvrtek 15:00 – 17:30

2. 1.2021
Share Button

Tento kurz je zameraný v prvom rade na rozvoj fantázie, výtvarného citu a kreativity. Cez základné zobrazovacie techniky sa dostaneme až k vlastnej autentickej tvorbe. Dôležitá je radosť z tvorby, sprevádzaná pozorovaním vnútorných pohnútok a predstáv.

Nie je dôležité, či ste predtým držali štetec v rukách. Stačí Vám zvedavosť a chuť objavovať nové techniky. Vyskúšame si maľovanie rôznymi časťami tela, maľovanie do rytmu hudby, koláže, vytváranie objektov z netradičných materiálov… Vaša kreativita nebude mať hraníc. Tvorba bude medzi-oborová s prvkami arteterapie.

Veľkým plusom je práca v malej skupine ľudí, kde môžu vznikať nové priateľstvá. Necháte sa ovplyvniť tvorivou atmosférou. Budete mať možnosť diskutovať o vytvorených dielach.   

IMG_3345

Komu je kurz určen:

Všem :).

Základní informace o kurzu a cenách:

  • Semestr: 1. března 2021 do 30. června 2021 (svátky letos jsou 2. – 5. 4. 2021, týden 21. – 25. 6. je určen pro náhrady)
  • Čas kurzu: Čtvrtek 15:00-17:30
  • Počet lekcí: 16 lekcí
  • Cena: 4 800 Kč
  • pro přihlášení prosím využijte formulář na této stránce, email nebo telefonní číslo

Nabízíme, v případě volných míst, možnost přihlásit se i na jednotlivé lekce. Cena jednorázové lekce je 300 Kč. Je nutné se dopředu přihlásit na email info@malujemespolu.cz nebo na telefonním čísle 732 356 691.
Pokud jsou volná místa, pak je možné se do kurzu přihlásit i v jeho průběhu – cena vám pak bude snížena o lekce, kterých jste se neúčastnili.

Počet účastníků kurzu je omezen na 6, abychom se vám mohli maximálně věnovat.
Jednotlivé lekce jsou přizpůsobeny přímo na míru potřebám skupiny.

Co na kurz:

Většina pomůcek je již v ceně kurzu, v případě nutnosti donést si vlastní pomůcky – na domluvě s lektorkou.
– doporučujeme vzít si i pracovní tričko/zástěru

Lektorka Soňa Popová – Soňa absolvovala obor animace na Univerzitě Tomáše Bati, dále audiovizuální tvorbu a divadlo na JAMU. Momentálně se věnuje studiu arteterapie u paní doc. Stehlíkové Babyrádové na Masarykově univerzitě. V její tvorbě se zaměřuje na detail, sny a vnitřní prožitek.  Každoročně maluje na komiksovém festivalu KOMA. Podílela se na výrobě seriálu Mrazivá tajemství. S herečkou Šárkou Býčkovou vydala ilustrovanou sbírku básní Popravda.
Do učení ji vedla hravá chuť tvořit. Se studenty trpělivě rozvíjí kreativitu, vytváří pohodový prostor a přátelské prostředí.

Na kurz je možné se přihlásit zde:

Volná tvorba - Čtvrtek 15:00 - 17:30

Cena: 4,800 Kč

Začátek: 15:00
Konec: 17:30

Adresa:
1. patro
Dvořákova 13
Brno, Jihomoravský
602 00
Czechia
Zobrazit na mapě

Registrační údaje

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

KORONAVIRUS – opatření – fungování ateliéru:
Vzhledem k aktuální situaci se musíme řídit pravidly nastavenými naší vládou skrz program PES. Je tedy možné, že kurz bude muset při stavu PES 4 a 5 být zrušen a to pro osobní setkání. Kurzy se snažíme nahradit formou online lekcí, tedy zadáním úkolu písemnou formou i s postupem nebo video návodem na doma skrz platformu Discord či email a také plánujeme, v případě jak to bude možné vzhledem k počasí (kterého bychom se tento semestr měli dočkat snad brzy :)), možnost nahrazení lekcí venku, v plenéru, případně intenzivně o víkendu. V každém případě ale dáváme přednost osobnímu setkání, tedy jakmile to bude možné a bude status PES 3 a nižší kurzy proběhnou normálními setkáními v ateliéru.
Také je možné domluvit se na individuálních platbách. Prosím, pro jakékoliv info, nebojte se nám napsat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691.