Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Plenér – Brno, skica a akryl – 17.-18. 8. 2019

IMG_2762

Srdečně Vás zveme na dvoudenní kurz kresby v plenéru. 

Na tomto kurzu Vás lektorka naučí základy perspektivy, kompozice a kresby tužkou tak, že dokážete úspěšně vytvořit skici i hotové obrazy. Kurz bude první den probíhat venku, kde si uděláme několik skic okolí, druhý den tyto skici zpracujeme do podoby obrazů v ateliéru. Malovat budeme akrylem, naučíme se tedy i práci s tímto médiem.

Může se stát, že se nevydaří počasí a bude nutné zůstat oba dva dny v ateliéru, v tomto případě první den budete skicovat zátiší dle reálných předmětů a květinové vazby. Druhý den je opět převedete do hotové barevné podoby.

 Základní informace o kurzu a cenách:
Kurz proběhne v sobotu 17. srpna 10:00-15:00 a v neděli 18. srpna v čase 10:00 až 17:00. Cena kurzu je 1500 ,-. V ceně kurzu je zahrnuto plátno (30×40) a barvy. V ateliéru je možné zapůjčit si i štětce, ale je třeba počítat s horší kvalitou, vzhledem k jejich užívání, je proto dobré mít vlastní.

V případě volných míst je možné přihlásit se i pouze na jeden den na emailu: info@malujemespolu.cz nebo tel. čísle 732 356 691.

Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu naučit se něčemu novému. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. První den je vhodné vzít s sebou deku, ať se můžete posadit do trávy.

Maximální počet kurzistů: 8

Kurz povede lektorka Claudia.

fotografie z již proběhlých kurů 

Není vybrán žádný galerie nebo galerie byla smazána

expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso