Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Plenér – Brno, skica a akryl – 17.-18. 8. 2019

24. 4.2019

IMG_2762

Srdečně Vás zveme na dvoudenní kurz kresby v plenéru. 

Na tomto kurzu Vás lektorka naučí základy perspektivy, kompozice a kresby tužkou tak, že dokážete úspěšně vytvořit skici i hotové obrazy. Kurz bude první den probíhat venku, kde si uděláme několik skic okolí, druhý den tyto skici zpracujeme do podoby obrazů v ateliéru. Malovat budeme akrylem, naučíme se tedy i práci s tímto médiem.

Může se stát, že se nevydaří počasí a bude nutné zůstat oba dva dny v ateliéru, v tomto případě první den budete skicovat zátiší dle reálných předmětů a květinové vazby. Druhý den je opět převedete do hotové barevné podoby.

 Základní informace o kurzu a cenách:
Kurz proběhne v sobotu 17. srpna 10:00-15:00 a v neděli 18. srpna v čase 10:00 až 17:00. Cena kurzu je 1500 ,-. V ceně kurzu je zahrnuto plátno (30×40) a barvy. V ateliéru je možné zapůjčit si i štětce, ale je třeba počítat s horší kvalitou, vzhledem k jejich užívání, je proto dobré mít vlastní.

V případě volných míst je možné přihlásit se i pouze na jeden den na emailu: info@malujemespolu.cz nebo tel. čísle 732 356 691.

Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu naučit se něčemu novému. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. První den je vhodné vzít s sebou deku, ať se můžete posadit do trávy.

Maximální počet kurzistů: 8

Kurz povede lektorka Claudia.

fotografie z již proběhlých kurů 

11položka(ek)

Víkend v plenéru - Brno, skica a akryl - 17.-18. 8. 2019

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso