Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Víkend v plenéru 22.-23. 7. 2017

Srdečně Vás zveme na dvoudenní kurz kresby v plenéru. Kurz bude probíhat  první den v parku Lužánky a durhý den v okolí hradu Špilberk, kde se pod vedením lektorky Katky, naučíte kreslit okolní krajinu perem, poté tento obrázek  budete kolorovat anilinovými barvymi.

Na tomto kurzu Vás lektorka naučí jak přenést obrazy, které kolem sebe vydíte perem na papír a následně je kolrovat anilinovými barvami,  které jsou ředitelné vodou a mají krásné zářivé barvy.

 Témat v parku máme opravdu hodně, sochy, okolní domy, krajinu, vodní plochu či květiny… Pro ty, kteří nebudou mít s perokresbou žádné zkušenosti, v první části uděláme několik cvičení, aby si tuto techniku osvojili.

Když by pršelo, bude kurz probíhat oba dva dny v okolí hradu Špilberk, kde jsou altánky a místa, kde se dá schovat před deštěm, nebo přehodíme lokality.

 

Maximální počet kurzistů: 10

Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu naučit se něčemu novému. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. Je vhodné vzít s sebou deku či rozkládací stoličku, ať se můžete posadit do trávy a vodu nejen na ředění barevale i na pití.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál.

Pero a anilinové barvy Vám po kurzu zůstávají a jsou již zahrnuty v ceně kurzu.

Kurz povede lektorka Katka.

Cena 1200 Kč

expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit