Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Kresba a malba – Úterý 10:00 – 13:00

11. 7.2020

IMG_3391IMG_6102

Chcete malovat a nevíte kde začít? V tomto kurzu si vyzkoušíme převážně kresbu a malbu běžnými médii – postupně tedy zkusíme kresbu tužkou, uhlem, pastelkami, akvarelovými pastelkami a malbu akvarelovými, akrylovými barvami a také kombinaci těchto a jiných technik.
Společně s lektorkou se naučíme různé techniky práce, ať už se štětcem nebo se špachtlí, projdeme teorii barev, kompozici, perspektivu, používané materiály, aj. a možnosti využití těchto médií nejen na realistických modelech, volných zadáních a zadáních od lektorky, ale i na základě vaší vlastní invence, fantazie a nápadů, které jsou více než vítané :).

Komu je kurz určen?
Všem od 15 do 99 let, kteří chtějí získat základy malby (začátečníci), nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit (pokročilí), odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností a získat nové znalosti.

Základní informace o kurzu a cenách:

Zimní semestr bude probíhat od 7. září 2020 do 31. ledna 2021 (svátky jsou letos v úterý 17. 11. a Vánoční 20. 12. 2020 – 3. 1. 2021), kurz proběhne každý týden v čase 10:00-13:00 hodin, začínat budeme v úterý 8. září. Proběhne tedy 17 lekcí po 3 hodinách, týden 25. – 29. 1. je určen pro náhrady (případně je, po předchozí domluvě, možné si kurz nahradit v rámci jiného kurzu během daného semestru).

Cena celého kurzu je 5865 Kč, pro přihlášení prosím využijte formulář na této stránce.
Nabízíme, v případě volných míst, možnost přihlásit se na jednotlivé lekce. Cena jednorázové lekce je 345 Kč. Je nutné se dopředu přihlásit na email info@malujemespolu.cz nebo na telefonním čísle 732 356 691.

Pokud jsou volná místa, pak je možné se do kurzu přihlásit i v jeho průběhu – cena vám pak bude snížena o lekce, kterých jste se neúčastnili.

Počet účastníků kurzu je omezen na 8, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Co na kurz?

Do části kurzu věnující se kresbě nebudete potřebovat nic. Na část, kde se budeme věnovat malbě je vhodné mít vlastní barvy a štětce a hlavně podklad pod malbu (plátno) – s těmito pomůckami vám však lektorka ráda poradí, až se na dané techniky dostane.
Věci je možné si nechávat uložené v ateliéru. Také je možné k doplnění využít erární barvy, které v ateliéru máme, štětce a některé specifické pomůcky.

Fotky s loňských kurzů malby naleznete zde a také v naší galerii..

IMG_3241
17položka(ek) « 1 z 17 »

 

Kresba a malba - Úterý 10:00-13:00

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso