Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Reference

25. 3.2014
Share Button

Dobrý den,

napište nám jak se Vám kurzy líbily, jak jste byli spokojení s vedením kurzů, popřípadě své postřehy na vylepšení.

Jako poděkování od nás získáte zdarma v elektronické podobě Relaxační domalovánky.

Stačí je jen vytisknout a podle návodu domalovat…

domalovanky baner

 

Předem děkujeme


 Jméno *
 E-mail
 zpráva *
* Povinná položka

(29)
<
(4) Pavlína
26.10.2015 17:39:35

Dobrý den,
o víkendu jsem navštívila kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Jsem naprosto nadšená a Všem můžu jen doporučit. Lektorka je skvělá, milá a velmi ochotná. Moc děkuji za skvělý víkend plný nevšedních zážitků.

(3) Klára
15.09.2015 08:32:27

Dobrý den, kurz se mi velice líbil. Lektorka byla velice milá a přátelská a vždy dobře poradila. Už se těším až navštívím další kurzy a vyzkouším nové techniky :)(2) Jana
7.06.2015 21:21:47

Mohu vřele doporučit. Přihlásili jsme dceru Elišku na kurz "malba suchým štětcem" a za pár hodin se naučila víc něž za rok chození na ZUŠ. Určitě zase přijedem.Prostředí velice příjemné , milé a přátelské.

(1) Zuzana Nahodilová
16.11.2014 14:19:44

Dobrý den,

v letě jsem u vás absolvovala kurzík kreslení pravou mozkovou hemisférou, nadšení mi vydrželo do dnes a snažím se zdokonalovat v naučené technice, problém je u mne s časem při dvou zaměstnáních a nemocné dceři je těžší si najít chvilku na malování, ale když ji najdu o to více si ji užívám. Od léta jsem namalovala bohužel jen dva portréty. Ale to jsem trošku odbočila chtěla jsem se zeptat zda by jste mi poradila kde si mohu stáhnout portréty lidí tak aby ty detaily obličeje byli výrazné. Fotky nejsou ideální to si musím při kreslení upravovat a stažené obrázky z PC po zvětšení jsou nekvalitní je hodně vidět kostičkování. Mohla by jste mi případně poradit kde můžu najít tak kvalitní obrázky jak jste měla na kurzu?

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný víkend.

Nahodilová Zuzana.

<