Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Reference

Share Button

Dobrý den,

napište nám jak se Vám kurzy líbily, jak jste byli spokojení s vedením kurzů, popřípadě své postřehy na vylepšení.

Předem děkujeme!


 Jméno *
 E-mail
 zpráva *
* Povinná položka

(33)
<
(8) Pavla
11.02.2016 09:47:08

Dobrý den,
víkend strávený malováním portrétů byl velmi příjemný. Nejenom jako návod jak na to, ale také jako velmi příjemná relaxace. Lektorka je velmi milá a vstřícná. V malování budu pokraovat. Všem doporučuji zkusit to také. Zúčastnit se může naprosto každý.

(7) Jana
10.02.2016 20:42:15

Dobrý den,
po kurzu kreslení pravou hemisférou jsem už podruhé zažila nadšení z toho, co dokáži při dobrém vedení nakreslit. Jsem rozhodnutá zkusit kreslit dále a ne jako po prvním kurzu vše zapomenout ;-) Návrh na zlepšení bych rozhodně měla pro organizaci kurzu (více účastníků než místa, chybějící materiál,..), zbytečně mě to na začátku kurzu rozladilo a nahlodalo důvěru v lektorku. Vše se nakonec v dobré obrátilo, ale musela jsem překonat ten první nepříjemný dojem.

(6) leona
9.02.2016 12:03:03

Dobrý den,
chci poděkovat za úžasný kurz kreslení pravou hemisférou. Nejen, že jsem dokázala pod skvělým vedením něco o čem jsem mohla jen snít, ale příjemně jsem strávila víkend ve společnosti zajímavých lidí. Všem doporučuji. Leona

(5) Natálie
10.11.2015 09:18:20

Kurz krajinomalby byl naprosto úžasný, jenom doufám, až se to rozkřikne, že bude pro nás místo. :o)

(4) Pavlína
26.10.2015 17:39:35

Dobrý den,
o víkendu jsem navštívila kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Jsem naprosto nadšená a Všem můžu jen doporučit. Lektorka je skvělá, milá a velmi ochotná. Moc děkuji za skvělý víkend plný nevšedních zážitků.

(3) Klára
15.09.2015 08:32:27

Dobrý den, kurz se mi velice líbil. Lektorka byla velice milá a přátelská a vždy dobře poradila. Už se těším až navštívím další kurzy a vyzkouším nové techniky :)(2) Jana
7.06.2015 21:21:47

Mohu vřele doporučit. Přihlásili jsme dceru Elišku na kurz "malba suchým štětcem" a za pár hodin se naučila víc něž za rok chození na ZUŠ. Určitě zase přijedem.Prostředí velice příjemné , milé a přátelské.

(1) Zuzana Nahodilová
16.11.2014 14:19:44

Dobrý den,

v letě jsem u vás absolvovala kurzík kreslení pravou mozkovou hemisférou, nadšení mi vydrželo do dnes a snažím se zdokonalovat v naučené technice, problém je u mne s časem při dvou zaměstnáních a nemocné dceři je těžší si najít chvilku na malování, ale když ji najdu o to více si ji užívám. Od léta jsem namalovala bohužel jen dva portréty. Ale to jsem trošku odbočila chtěla jsem se zeptat zda by jste mi poradila kde si mohu stáhnout portréty lidí tak aby ty detaily obličeje byli výrazné. Fotky nejsou ideální to si musím při kreslení upravovat a stažené obrázky z PC po zvětšení jsou nekvalitní je hodně vidět kostičkování. Mohla by jste mi případně poradit kde můžu najít tak kvalitní obrázky jak jste měla na kurzu?

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný víkend.

Nahodilová Zuzana.

<