Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Základy kresby – Akvarelové pastelky 26. 5. 2019

5. 3.2019

Srdečně Vás zveme na jednodenní kurz malování akvarelovými pastelkami.

Akvarelové pastelky jsou jedno z mála medií, které jsou tzv. 2v1, tedy nemusíte kupovat zvlášť pastelky a vodové barvy. Díky akvarelovým pastelkám dosáhnete ve svých obrazech jak přesnost kresebného prostředku, tak lehkost a volnost malby akvarelem. Skvěle kombinují techniku kresby pastelkami a malby akvarelem a spojují tak dva různé světy a tvoří nový prostor, kde se z barevných tahů díky štětci a vodě stávají plochy s plynulými přechody a jemnými barvami.

My vás s tímto médiem seznámíme a naučíme pracovat na našem víkendovém kurzu, naučíme vás, jak plně využít potenciál akvarelových pastelek. Ukážeme si, které materiály jsou pro práci s ním vhodné a kterých se máte vyvarovat.

Základní informace o kurzu a cenách:

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.  Začneme v sobotu  v 10 hodin a budeme končit cca v 17 hodin, záleží na šikovnosti účastníků, cílem je dílo dokončit.
Cena kurzu je 900 ,-. V ceně kurzu je zahrnuta krabička akvarelových pastelek – 24 ks, kterou si po skončení kurzu odnesete domů.

Počet účastníků kurzu je omezen na 8, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Na kurz:

Nadšení, hravost a ochotu objevit nové možnosti práce s pastelkami. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně.

Kurzem vás provede lektorka Claudie. Více naleznete v galerii.
6položka(ek)

Kurz kreslení akvarelovými pastelkami 26. 5. 2019

Je nám líto, ale kurz je již zaplněn.

Aby Vám nejbližší termín neutekl, registrujete se níže k odběru novinek.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso