Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Vítejte na našich stránkách

Share Button

POZOR ZMĚNA!!!

V současné době se spojujeme s ateliérem Malování kreslení Brno, kde také najdete odkazy na naše kurzy. Přihlašování na pravidelné i nárazové kurzy tedy probíhá přes tuto webovou stránku: Workshopy, výtvarka pro děti a kurzy pro dospělé | Malování kreslení Brno (malovanikreslenibrno.cz). DBEJTE PROSÍM NA TO, ABYSTE SE HLÁSILI NA POBOČKU, O KTEROU MÁTE ZÁJEM :) – Příkop 2a (Malujeme spolu) nebo Palackého třída č. 95 (Malování kreslení Brno).

Pobočku Malujeme spolu na Příkopě 2a nadále spravuje Veronika Tišnovská, proto se prosím obracejte na ni.

 

Pořádáme výtvarné kurzy pro děti i dospělé v centru Brna na adrese Příkop 2a, blízko IBC.

Naučit se u nás můžete kresbu tužkou, pastelkou či pastelem, dále se zaměřujeme na malbu akvarelovými, akrylovými či olejovými barvami. V neposlední řadě vám nabízíme občasné kurzy komiksu, ilustrace, grafiky, plenérové kresby a dalších specifických technik a výtvarných směrů. Pro děti pořádáme výtvarně zaměřené víkendy, pravidelné kurzy, příměstské tábory a výlety za uměním.

Kapacita našich výtvarných kurzů je maximálně 6-8 účastníků, tímto je zajištěn individuální přístup a maximální pozornost věnovaná účastníkům.
Jelikož se snažíme našim účastníkům věnovat a podporovat je v tvorbě i po skončení kurzu a jsme rádi že tvoří i mimo náš ateliér a dále se rozvíjí,  je k dispozici na facebooku klub (více informací níže).

Kdo vás bude učit?

 

…..v přestavbě ..

Kde získáte informace o aktuálních kurzech?

Pokud Vás tato témata zajímají a máte chuť se některou výtvarnou techniku naučit, sledujte pravidelně naše stránky. Také si můžete nechat posílat novinky přímo na e-mail přihlášením k odběru novinek níže na této stránce, nebo si nás „lajkněte“ na facebooku, kliknutím na ikonku zde

Klub pro všechny co malují s námi

Klub by měl sloužit všem, co již absolvovali naše kurzy, aby mohli vzájemně sdílet svoji další tvorbu, aby se mohli chlubit svým vývojem, nebo získat radu, pokud potřebují zopakovat některou z informací z kurzu nebo se neví s něčím z výtvarné oblasti rady. Po domluvě se členy mohou stát i lidé, kteří o kurzech teprve uvažují. Klikněte na ikonku níže.

klub malujemespolu.cz

 

Těší se na Vás tým našeho ateliéru

Příkop 2a (3. patro), 602 00 Brno

e-mail: info@malujemespolu.cz

tel.: 734 815 170

 

Informace o podnikatelském subjektu:
IČO: 08037311

 

 Veronika Tišnovská

Informace o zpracování osobních údajů a Zásady ochrany osobních údajů najdete v sekci Záložky na pravé straně této webové stránky.