Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Vítejte na našich stránkách

6. 4.2014
Share Button

Pořádáme výtvarné kurzy pro děti i dospělé v centru Brna na Dvořákově ulici č. 13, blízko Malinovského náměstí.

Naučit se u nás můžete kresbu tužkou, pastelkou či pastelem, dále se zaměřujeme na malbu akvarelovými, akrylovými či olejovými barvami. V neposlední řadě vám nabízíme občasné kurzy komiksu, ilustrace, grafiky, plenérové kresby a dalších specifických technik a výtvarných směrů. Pro děti pořádáme výtvarně zaměřené víkendy, pravidelné kurzy, příměstské tábory a výlety za uměním.

Kapacita našich výtvarných kurzů je maximálně 6-8 účastníků, tímto je zajištěn individuální přístup a maximální pozornost věnovaná účastníkům.
Jelikož se snažíme našim účastníkům věnovat a podporovat je v tvorbě i po skončení kurzu a jsme rádi že tvoří i mimo náš ateliér a dále se rozvíjí,  je k dispozici na facebooku klub (více informací níže).

Kdo vás bude učit?

Zuzana Aligerová

Zuzana navštěvovala 17 let různé výtvarné a řemeslné kurzy v SVČ Lužánky, ZUŠ Františka Jílka a hlavně ateliér manželů Křížových ve Šlapanicích odkud vlastně umím všechno :). Od 15-ti let pak učila výtvarné kurzy, keramiku, příměstské tábory a jiné řemeslné aktivity v rámci několika poboček SVČ Lužánky i v rámci jiných institucí.

Kromě studia biomedicínské techniky má za sebou studium Pedagogiky Volného Času na PdF MU a několik desítek kurzů keramiky a řemesel. Také je členem skupiny ilustrátorů Hearts of Creation, občas se účastní různých výtvarných akcí a věnuje se vlastní tvorbě.
Sic nemám primárně vystudovanou uměleckou školu, věřím, že roky u manželů Křížových spolu s technickým vzděláním, nadšením, sebevzděláváním a láskou k umění i učení se ukazují jako dobrý základ do života lektora kresby :).

IMG_3632

Portfolio/Web Zuzana Aligerová
Kresba zátiší v pořadu Dobré ráno na České televizi

Veronika Šmerdová – bývalá studentka FAVU a SŠUŘ Brno; šikovná grafička se zkušeností s výukou a to nejen výtvarných technik, která od dubna 2020 na čas nahradí Zuzku, která odjíždí na delší dovolenou. Nebojte se na Verču obrátit se všemi dotazy a potřebami a hlavně se od ní naučit všemu čemu můžete.

Dále se u nás můžete setkat s těmito lidmi:

Claudia Zezulová – Claudie má za sebou několik let zkušeností s výukou a grafikou. U nás v ateliéru učí hlavně klasické techniky jako kresbu, malbu, pastelky a pastel a další.

Šárka Motyčková – Šárka je mistrem akvarelu a komixu a to je i to co se od ní u nás můžete naučit.

Kde získáte informace o aktuálních kurzech?

Pokud Vás tato témata zajímají a máte chuť se některou výtvarnou techniku naučit, sledujte pravidelně naše stránky. Také si můžete nechat posílat novinky přímo na e-mail přihlášením k odběru novinek níže na této stránce, nebo si nás „lajkněte“ na facebooku, kliknutím na ikonku zde

Klub pro všechny co malují s námi

Klub by měl sloužit všem, co již absolvovali naše kurzy, aby mohli vzájemně sdílet svoji další tvorbu, aby se mohli chlubit svým vývojem, nebo získat radu, pokud potřebují zopakovat některou z informací z kurzu nebo se neví s něčím z výtvarné oblasti rady. Po domluvě se členy mohou stát i lidé, kteří o kurzech teprve uvažují. Klikněte na ikonku níže.

klub malujemespolu.cz

 

Těší se na Vás tým našeho ateliéru

Dvořákova 13, 602 00 Brno

e-mail: info@malujemespolu.cz

tel.: 732 356 691 (Zuzka, do konce března), 724 825 714 (Verča, od konce března)

 

Informace o podnikatelském subjektu:
Zuzana Aligerová
IČ: 06848761, podnikatelka je zapsána v ŽR
sídlo: Mohelno 51, 675 75 Brno

Informace o zpracování osobních údajů a Zásady ochrany osobních údajů najdete v sekci Záložky na pravé straně této webové stránky.