Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Vítejte na našich stránkách

6. 4.2014
Share Button

Pořádáme výtvarné kurzy pro děti i dospělé v centru Brna na Dvořákově ulici č. 13, blízko Malinovského náměstí.

Naučit se u nás můžete kresbu tužkou, pastelkou či pastelem, dále se zaměřujeme na malbu akvarelovými, akrylovými či olejovými barvami. V neposlední řadě vám nabízíme občasné kurzy komiksu, ilustrace, grafiky, plenérové kresby a dalších specifických technik a výtvarných směrů. Pro děti pořádáme výtvarně zaměřené víkendy, pravidelné kurzy, příměstské tábory a výlety za uměním.

Kapacita našich výtvarných kurzů je maximálně 6-8 účastníků, tímto je zajištěn individuální přístup a maximální pozornost věnovaná účastníkům.
Jelikož se snažíme našim účastníkům věnovat a podporovat je v tvorbě i po skončení kurzu a jsme rádi že tvoří i mimo náš ateliér a dále se rozvíjí,  je k dispozici na facebooku klub (více informací níže).

Kdo vás bude učit?

Zuzka Aligerová

17 let jsem navštěvovala různé výtvarné a řemeslné kurzy v SVČ Lužánky, ZUŠ Františka Jílka a hlavně ateliér manželů Křížových ve Šlapanicích, odkud vlastně umím všechno :). Od 15-ti let jsem pak učila výtvarné kurzy, keramiku, příměstské tábory a jiné řemeslné aktivity v rámci několika poboček SVČ Lužánky i v rámci jiných institucí.

Kromě studia biomedicínské techniky mám za sebou studium Pedagogiky Volného Času na PdF MU a několik desítek kurzů keramiky a řemesel. Také jsem členem skupiny ilustrátorů Hearts of Creation, občas se účastním různých výtvarných akcí a mám vlastní tvorbu.
Sic nemám primárně vystudovanou uměleckou školu, věřím, že roky u manželů Křížových spolu s technickým vzděláním, nadšením, sebevzděláváním a láskou k umění i učení se ukazují jako dobrý základ do života lektora :).

IMG_3632

Portfolio/Web Zuzana Aligerová
Kresba zátiší v pořadu Dobré ráno na České televizi

Dále se u nás můžete setkat v rámci kurzů i s dalšími lektory – něco o nich najdete vždy u daného kurzu :).

 

Kde získáte informace o aktuálních kurzech?

Pokud Vás tato témata zajímají a máte chuť se některou výtvarnou techniku naučit, sledujte pravidelně naše stránky. Také si můžete nechat posílat novinky přímo na e-mail přihlášením k odběru novinek níže na této stránce, nebo si nás „lajkněte“ na facebooku, kliknutím na ikonku zde

Klub pro všechny co malují s námi

Klub by měl sloužit všem, co již absolvovali naše kurzy, aby mohli vzájemně sdílet svoji další tvorbu, aby se mohli chlubit svým vývojem, nebo získat radu, pokud potřebují zopakovat některou z informací z kurzu nebo se neví s něčím z výtvarné oblasti rady. Po domluvě se členy mohou stát i lidé, kteří o kurzech teprve uvažují. Klikněte na ikonku níže.

klub malujemespolu.cz

 

Těší se na Vás tým našeho ateliéru

Dvořákova 13, 602 00 Brno

e-mail: info@malujemespolu.cz

tel.: 732 356 691

 

Informace o podnikatelském subjektu:
Zuzana Aligerová
IČ: 06848761, podnikatelka je zapsána v ŽR
sídlo: Mohelno 51, 675 75 Brno

Informace o zpracování osobních údajů a Zásady ochrany osobních údajů najdete v sekci Záložky na pravé straně této webové stránky.