Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Základy malby – Akryl 6. 12. 2020

IMG-3641 (1) IMG_0300

Přejete si malovat na plátno a nevíte jak na to? Naučit se/vyzkoušet si malbu a přitom si nekupovat vlastní vybavení?
U nás veškerý materiál dostanete, společně se naučíme jak pracovat s akrylovými barvami. Také si řekneme něco k základům malby – k míchání barev, kompozici, perspektivě, používaných materiálech.

Tvořit budeme dle reálného zátiší, postaveného z toho, co se nachází v ateliéru nebo na základě vámi zvolené předlohy (máme možnost si vybrat z předloh v ateliéru nebo si přinést svoji vlastní). Budeme pracovat akrylovými barvami, které rychle schnou a bude tedy možné si obraz hned odnést domů. Velikost plátna je 60×40 cm.

Komu je kurz určen?
Všem od 15 do 99 let, kteří chtějí získat základy (úplní začátečníci), nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit (mírně pokročilí), odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností a získat nové znalosti.

Základní informace o kurzu a cenách:
Kurz proběhne v neděli 6. prosince. Akrylové barvy rychle schnou, tudíž je možné za pár hodin celý obraz stihnout. Začínat budeme v 10 hodin a končit kolem 16:00-17:00 nebo až svá díla dokončíte k vaší spokojenosti.
Cena kurzu je 1100 ,-. V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál. Každý účastník si domů odnese hotové plátno (velikost 30×40).
Předběžná registrace trvá 5 pracovních dní, do té doby prosíme o uhrazení celé částky za daný kurz za osobu na účet, který vám dojde emailem jako potvrzení vaší registrace. Po uhrazení částky vám bude registrace potvrzena. Informace ohledně možné neúčasti na kurzu naleznete také v tomto email.

Na kurz je možné se pomocí registračního formuláře, přihlásit vždy do středy v týdnu před začátkem kurzu. Avšak nezoufejte, pokud jste se rozhodli na kurz přihlásit později (čt, pá před kurzem) – jednoduše mi zavolejte či pošlete email a já vám ráda sdělím, zda se kurz koná a je na něm volné místo :). 
Email: info@malujemespolu.cz, tel.: 732 356 691.

Na kurz:
Nadšení, hravost a ochotu objevovat nové možnosti . Vhodné je oblečení které lze ušpinit, případně předlohu pro malbu.

Počet účastníků kurzu je omezen na 8, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Kurz povede lektorka Zuzka Aligerová (více o mé osobě najdete v sekci o nás ;)).

Těšíme se na vás :)

8položka(ek)

expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso