Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Základy kresby pravou mozkovou hemisférou 10. 10. 2020

ccc

V tomto kurzu si ukážeme, jak nasměrovat náš mozek tak, abychom začali lépe kreslit a malovat. Vysvětlíme si, jak mozek pracuje, jak lze přepnout mezi pravou a levou hemisférou, k čemu nám to celé je a dodáme si sebedůvěru, protože zjistíme, že kreslit dokáže opravdu každý, pokud mu ukážeme cestu. Budeme kreslit JINAK, než jste byli doposud zvyklí. Trochu vás vyčerpám, ale jsem si jistá, že budete odcházet na výsost spokojeni :).
Kurz povede externí lektorka Ivana Tesařová.

Komu je kurz určen
12-nekonečno, i pro naprosté výtvarné laiky

Informace o kurzu a cenách:
Kurz proběhne v sobotu 10. října od 9:00 do 15:00. Cena kurzu je 900 Kč.

S sebou
Základ je přijít odpočatý, s dobrou náladou a chutí se učit něčemu novému, zbytek zařídím já :)

Něco o lektorce: Malířka z kraje vína, kterou fascinuje lidská tvář, škála jejích propozic a výrazů, proto se soustřeďuje ve své tvorbě I lekcích především na obličeje. Ač nevystudovala umění na škole, od malička bylo výtvarno její vášní, která se prohlubovala a nasměrovala ji do ateliéru akad.malířky Jany Rozkové. Po několika letech společné práce se stala lektorkou jejích kurzů, postupem času i vlastních kurzů. Mimo lektorování maluje volnou i zakázkovou tvorbu různými médii a pořádá výstavy.

Přihlášení: Přímo na email lektorky ivana.tesarova@volny.cz (do předmětu prosím uveďte Aquarallye – malujemespolu.cz) nebo tel.: 721 577 222

Další informace o kurzu se dozvíte také přímo u lektorky.