Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 6-7. 12. 2014

6. 12.2014

hemisfera

Chcete se naučit kreslit tužkou  portréty a nevíte jak na to? Tak neváhejte a přihlaste se k nám na kurz kresby pravou mozkovou hemisférou do Brna.

 

Na kurzu díky různým cvičením aktivujeme vaši pravou hemisféru, která je centrem tvoření a naučíme se obcházet levou hemisféru, která nás hodnotí, kritizuje a samozřejmě velmi přesvědčivě a logicky upozorňuje na „FAKT“, že kreslit neumíme.V případě pěkného počasí, budeme malovat na zahrádce, je uzavřená, je tam tedy příjemný chládek a nefouká tam.

Kurz je vždy víkendový  trvá 2 dny, začneme v sobotu  v 10 hodin, trvat bude do cca 16 hodin, pokračovat bude pak v neděli také od 10 hodin, konec bude dle dokončení děl účastníků.

Maximální počet kurzistů: 8

Komu je kurz kreslení určen?
Každému od 13-ti do 100 let, kdo touží objevovat nové věci, vzdělávat se, probudit a objevit svou kreativitu, nebo se jen naučit odpočívat a splnit si dávné sny, stát se umělcem.

Co s sebou na kurz? Fotografii portrétu formátu A4. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál.

Lektorka: Dana

Tentokrát v centru Brna na Moravském náměstí v ateliéru POHYBLIVÝ SVÁTEK

Protože se blíží Vánoce a právě portrét, který na tomto kurzu vytvoříte, může být skvělý dárek pro vaše blízké, nabízíme možnost na místě obrázek zarámovat do bílého či černého rámečku s papírovou paspartou opačné barvy. Pokud by jste si přáli tuto možnost využít, napište nám to prosím do doplňujících informaci v objednávkovém formuláři. Příplatek za rám je 200 Kč.

 

 

Víkendové moderní malování akrylem 2.-3. 12. 2017

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso