Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Víkend v plenéru s pastelkami, pastelem a lavírovanou kresbou tuší 20.-21. 8. 2016

Srdečně Vás zveme na dvoudenní kurz kresby v plenéru. Kurz bude probíhat první den venku v parku kolem Janáčkova divadla, kde si pod vedením lektorky Klaudie, nakreslíte několik skic okolní krajiny. Druhý den si je u nás v ateliéru převedete do hotového díla buď pastelkami, pastelem či tuší.

Na tomto kurzu Vás lektorka první den, který bude probíhat venku, naučí základy perspektivy, kompozice a kresby tužkou tak, že dokážete úspěšně vytvořit skici, které pak následně zpracujete. Druhý den již bude probíhat ve vnitřních prostorách ateliéru, kde se seznámíte se základy Vámi zvolené techniky a přetvoříte sobotní skici v hotové umělecké dílo.

 

Když by pršelo.

Může se stát, že se nevydaří počasí a bude nutné zůstat oba dva dny v ateliéru, v tomto případě první den budete skicovat zátiší dle reálných předmětů a květinové vazby.

 

Maximální počet kurzistů: 6

Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu naučit se něčemu novému. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. První den je vhodné vzít s sebou deku, ať se můžete posadit do trávy.

V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál.

Kurz povede naše lektorka Klaudie.

Cena 1100 Kč

fotografie z již proběhlých kurů 

Není vybrán žádný galerie nebo galerie byla smazána