Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Plenér – výjezd 10. -12. 6. 2022

IMG_2762

Pojeďte si s námi užít příjemný víkend plný malování a kreslení v přírodě nedaleko Brna.

Víkend proběhne od pátku do neděle v termínu 10.-12. 6.. Víkend využijeme ke kreslení, malování a rozjímání v přírodě, za špatného počasí uvnitř.
Počet míst je omezen na 15. Na kurzu s vámi budou dvě lektorky Zuzka a Verča, které se vám budou maximálně individuálně věnovat. Ubytováni budeme v Rekreačním zařízení Vyhlídka v Blansku – Češkovicích. V blízkosti ubytování se nachází lesy, Moravský kras s nádhernou chráněnou přírodou a jeskyněmi, možnost koupání v přírodním koupališti Palava, restaurace Obůrka aj. . Do plenéru nemusíme daleko, pokud nebudeme chtít, hned u Vyhlídky se nachází jezírko a zeleň, k večeru si také můžeme posedět u táboráku (kytara či jiné táborové nástroje vítány :)).
Na místo se dostavíme po vlastní ose, parkování je možné – do Blanska se dá také pěkně přijet vlakem či autobusem a přímo u ubytování se nachází zastávka městské dopravy.

Strava (polopenze) je zajištěna a zahrnuta v ceně. Snídaně a večeře bude v podobě bufetových stolů. Lze se také domluvit na variantě bez jídla.

Bližší info k odjezdům, co s sebou apod. vám zašleme v průběhu května. Pokud by vás plán a info (i k ceně), co s sebou zajímalo dříve a bylo důležité pro to se rozhodnout, zda s námi pojedete, prosím napište/zavolejte :).

Cena: 3 000 Kč
V ceně kurzu je lektorné, ubytování, jídlo a základní materiál, pomůcky a vybavení (papíry, uhly, rudky, pastely, pera, tužky, akvarel. barvy, stojany).

Poslední tři místa! Na plenér je možné se přihlásit zde:

Plenér - 10. - 12. 6. 2022

Je nám líto, ale kurz je již zaplněn.

Aby Vám nejbližší termín neutekl, registrujete se níže k odběru novinek.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Pro jakékoliv další info nás neváhejte kontaktovat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691 (Zuzka), 734815170 (Verča).