Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Malba na plátně – malý formát – 20. 2. 2021

30. 1.2021

IMG_4154

Kurz pro ty z vás, kteří už mají s malbou na plátně menší zkušenosti nebo si to touží poprvé vyzkoušet. Malovat budeme akrylem, což jsou barvy ředitelné vodou a rychle schnoucí a budete si tak moci výsledný obraz po skončení kurzu odnést domů. Téma bude abstrakce-svobodné malování, při kterém se nebudou vaší kreativitě a fantazii klást žádné meze. Poznáte základní způsoby míchání a nanášení barev na plátně. Zároveň se dozvíte něco málo z dějin umění, jak abstrakce vznikla. 

Pomůcky, jako plátno na rámu, akrylové barvy, štětce na akryl, kelímky na vodu, pro vás budou připravené, ale pokud máte třeba vlastní štětce nebo akrylové barvy, vezměte si je klidně s sebou.

Komu je kurz určen:

Kurz je určen začátečníkům a mírně pokročilým.

Základní informace o kurzu a cenách:

  • Čas kurzu: Sobota 20. 2. 2021 10:00 – 15:00
  • Cena: 1050 Kč
  • pro přihlášení prosím využijte formulář na této stránce, email nebo telefonní číslo

Je nutné se dopředu přihlásit na email info@malujemespolu.cz nebo na telefonním čísle 732 356 691.

Co s sebou na kurz:
Dobrou náladu a oblečení, které je možno zašpinit.

Lektorka Marie Čmelíková – 
Malířka pocházející z Kyjova, v letech 2009-2012 studovala malbu na fakultě umění, Ostravské univerzity, u profesora Daniela Balabána. Nyní žije a tvoří v Brně. Jako malířka na volné noze se věnuje především tradičním technikám, například akvarel, akryl a olej. Vytváří obrazy na zakázku a zabývá se vlastní volnou tvorbou. Jako výtvarná lektorka spolupracovala například s Galerií města Blansko a s ateliérem Kreat v Brně. Aktivně vystavuje své obrazy na neotřelých místech (např.: bar Desert, hudební kavárna Stará Pekárna, vinárna Nevinná Hlava) a účastní se nejrůznějších výtvarných akcí (např.: festivaly Mezi Smrky, Mela, Potulný dělník, Ponavafest, Malý svět ). Více o její tvorbě najdete na webu mariecmelikova.cz.

Malba na plátně - malý formát - 20. 2. 2021

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

KORONAVIRUS – opatření – fungování ateliéru:
Vzhledem k aktuální situaci se musíme řídit pravidly nastavenými naší vládou skrz program PES. Je tedy možné, že kurz bude muset při stavu PES 4 a 5 být zrušen a to pro osobní setkání. Kurzy se snažíme nahradit formou online lekcí, tedy zadáním úkolu písemnou formou i s postupem nebo video návodem na doma skrz platformu Discord či email a také plánujeme, v případě jak to bude možné vzhledem k počasí (kterého bychom se tento semestr měli dočkat snad brzy :)), možnost nahrazení lekcí venku, v plenéru, případně intenzivně o víkendu. V každém případě ale dáváme přednost osobnímu setkání, tedy jakmile to bude možné a bude status PES 3 a nižší kurzy proběhnou normálními setkáními v ateliéru.
Také je možné domluvit se na individuálních platbách. Prosím, pro jakékoliv info, nebojte se nám napsat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691.