Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Kurz pastelu pro mírně pokročilé (zvířata) – neděle 3. 4. 2022

Pastel je příjemná a hravá technika, která je někde na pomezí kresby a malby současně. Záleží jak jej uchopíme. V rámci workshopu pro začátečníky jste se naučili s pastely pracovat, dozvěděli jste se teoretické i praktické poznatky o různých způsobech malby pastelem (pokud jste nestihli, kurz se určitě uskuteční znova, sledujte náš web :) ). Navazujeme kurzem pastelu pro mírně pokročilé (a dál), kde se budeme zabývat tématem zvířat a jejich realistickým zobrazením – proporce, hlava a její části, srst.

kočička

V tomto kurzu budeme kombinovat suché měkké pastely (soft pastel) s tvrdými pastely ve dřevě. Navážeme na základní pravidla míchání a rozmazávání barev či vytváření podmalby, o které jste již slyšeli na předchozím kurzu. Kurz sice navazuje na informace z kurzu pro začátečníky (krajina) ale jeho absolvování není podmínkou pro účast na tomto kurzu. Pokud už máte nějaké zkušenosti s pastelem nebo alespoň kresbou uhlem, tak se kurz hodí i pro Vás. Materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu!

Komu je kurz určen:

Všem od 15 do 99 let, kteří se chtějí dozvědět více o kresbě a malbě pastelem nebo si své znalosti zopakovat/prohloubit. Kurz se hodí přesně pro ty, co už sem tam pastel vyzkoušeli.

Základní informace o kurzu a cenách:

  • Termín kurzu: neděle 03.04.2022
  • Čas kurzu: 10:00 – 13:00
  • Cena: 900 Kč

Co na kurz:

Oblečení, které lze zašpinit. Případně i vlastní pomůcky a vybavení, které chcete zkonzultovat. Na kurz si můžete donést vlastní fotografie/předlohy zvířat, vašich domácích mazlíčků, které si chcete zvěčnit.

Na kurz je možné se přihlásit zde:

Kurz pastelu pro mírně pokročilé (zvířata) - neděle 3. 4. 2022

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Pro jakékoliv další info, neváhejte nás kontaktovat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691.

Lektorka Verča Tišnovská – Malování a kreslení je můj svět, který jsem začala objevovat ve chvíli, kdy jsem poprvé udržela něco psacího v ruce. Pak přišli učitelé, kteří mě inspirovali a předali mi mnoho, a co je důležitější, vždy podpořili a nikdy neodradili. Od maminky, přes třídního učitele v první třídě až po akademické malíře z kurzů, které jsem roky navštěvovala. Po vzoru těchto laskavých lidí se snažím i já být lektorkou, která věří, že umělce máme všichni v sobě. Výtvarno jsem studovala neformálně a informálně, papírově jsem sociální pedagožka a andragožka – lektor dospělých.