Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Kresba portrétu – neděle 8. 5. 2022

Chcete se naučit kreslit lidský obličej, portrét ale nevíte jak začít? Víte, že u kresby obličeje se potkáte s jednoduchými zákonitostmi, které nám mohou kreslení dost ulehčit? Přesvědčte se na kurzu, který je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší.

1650196509513

Na tomto kurzu se budeme se zabývat jednotlivými obličejovými částmi – nakreslíme si oči, nos, ústa a ucho zvlášť ale také správným zasazením do obličeje a vyvážením proporcí. Využijeme kreslící média jako je tužka, uhel či rudka (nebo čímkoliv co vám vyhovuje). V první polovině kurzu budeme kreslit nejprve dle fotek či s pomocí zrcadla, ve druhé nás čeká busta a živý model. Názorně si ukážeme jak postupovat, jak se v kreslení portrétů zdokonalit, jak správně vystihnout charakteristické rysy kresleného člověka.

Komu je kurz určen:

Pro všechny, které zajímá portrétní kresba nebo prostě rádi kreslí cokoliv. Těm, kteří se chtějí něco nového naučit nebo se procvičit v tom, co už umí :).

Základní informace o kurzu a cenách:

  • Termín kurzu: Neděle 8. 5. 2022
  • Čas kurzu: 10:00 – 15:00 (možné prodloužení pro dohotovení portrétu)
  • Cena: 1 300 Kč

Co na kurz:

Materiál je v ceně kurzu, pokud máte svoje kreslící náčiní, které s oblibou využíváte, vemte si je s sebou. Dále se bude hodit oblečení, které můžete zašpinit (uhel je prašné médium, které špiní) a oběd. Drobné občerstvení ve formě kávy, čaje a sušenek je v ceně.

Pro tento kurz je vyhrazených max. 8 míst, pro to, abychom se vám mohli maximálně věnovat a pohodlně se vešli ke stojanům.

Na kurz je možné se přihlásit zde:

Kresba portrétu - neděle 8. 5. 2022

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Pro jakékoliv další info nás neváhejte kontaktovat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691.

Lektorka Verča Tišnovská – Malování a kreslení je můj svět, který jsem začala objevovat ve chvíli, kdy jsem poprvé udržela něco psacího v ruce. Pak přišli učitelé, kteří mě inspirovali a předali mi mnoho, a co je důležitější, vždy podpořili a nikdy neodradili. Od mámy, přes třídního učitele v první třídě až po akademické malíře z kurzů, které jsem roky navštěvovala. Po vzoru těchto laskavých lidí se snažím i já být lektorkou, která věří, že umělce máme všichni v sobě. Výtvarno jsem studovala neformálně a informálně, papírově jsem sociální pedagožka a andragožka – lektor dospělých. V současné době studuji na dálkové výtvarné akademii v Jihlavě.