Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

KNIŽNÍ VAZBA S RUČNĚ MALOVANOU OBÁLKOU 1. 10. 2016

knižní vazba

Přijďte si vytvořit originální blok s vlastnoručně malovanou obálkou.

Opět do prostor Ateliéru Pohyblivý svátek.

Tvorbou obálky Vás provede naše lektorka Katka, finální vazbu bloku si vytvoříte s lektorkou Pohyblivého svátku Barborou.

Na kurzu Vám ukážeme základní vzory a jejich variace, pro vytvoření originálního obrázku a pak už se můžete jen ponořit do tvoření obálky a následně celého deníčku, kde budete mít jedinečnou příležitost sešít si jehlou a nití obsah svého deníčku a poté slepit s tvrdými deskami, které si předtím sami ozdobíte.

Tyto ornamenty jsou inspirovány technikou Zentangle®, vytvoříme tak zajímavou kresbu na téma divotvorná zahrada, která ač bude vycházet ze stejného základu, bude u každého účastníka vyjádřením jeho jedinečnosti a odlišnosti.

Zakladateli techniky Zentangle® jsou Rick Roberts a Maria Thomasová. Je nejen inspirativní ale i dosažitelná všem díky své jednoduchosti, tudíž i lidem, kteří dříve nekreslili. Je také odpočinková a relaxační.

Následně si sešijete stránky Vašeho deníku či bloku jednou z variant knižní vazby, které Vám předtím názorně ukáže lektorka Barbora. Jakmile budeme mít hotový obal knihy i sešité stránky, pustíte se do lepení obalu ke kartonu a také ke stránkám. Výsledkem bude Váš osobitý a vlastnoručně vyrobený deník či blok.

 Cena: 590 Kč

Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 15. Maximální počet účastníků je 6 lidí/kurz.

Kurz začíná v 16 hodin a trvá cca 4 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto vedení obou lektorek, veškerý potřebný materiál a pomůcky. Na kurzu rovněž dostanete drobné občerstvení.

Registrace na kurzu je nutná na stránkách pohyblivysvatek.cz (stačí kliknout na tento odkaz)