Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Dopolední kurz základů kresby a malby – pondělí 10:00-12:00

3. 1.2019

IMG_1935

Srdečně Vás zveme do dopoledního kurzu kresby a malby, který mohou absolvovat, jak úplní začátečníci tak i pokročilejší. Kurz bude probíhat v dopoledních hodinách, je tedy vhodný pro seniory i maminky. Kurz je zaměřen na základy kresby formou tradičního pojetí výuky, začneme kresbou (tužka, uhel, pastel aj.) a postupně se dopracujeme k jednotlivým technikám malby (akvarel, akryl aj.).

V průběhu tohoto kurzu začneme postupně základy kresby tužkou a uhlem, naučíme se pozorovat tvary a linie, i stíny. Postupně se dopracujeme k jednoduchým malbám. Lektorka se bude během kurzu každému věnovat dle jeho potřeb, schopností a zvolené techniky.

Komu je kurz určen?

Všem, kteří chtějí získat základy kresby, nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit, odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností, získat nové znalosti.

Základní informace o kurzu a cenách:

Kurz zahrnuje 15 lekcí po 2 hodinách. Bude probíhat každé pondělí dopoledne od 10:00 do 12:00 hodin. Začínáme 4. března 2019 a končit budeme 10. června 2019.

Cena za 15 lekcí je 2850 Kč. Do kurzu je možné naskočit i v jeho průběhu nebo na jednotlivé lekce (cena jednotlivé lekce je 230 Kč, přihlášení je možné na email info@malujemespolu.cz nebo na telefonním čísle 732 356 691).

Maximální počet účastníků v kurzu je 8.

Kurz povede Zuzka a pár fotek z kurzu předchozích můžete najít v galerii 😉
IMG_3253
71položka(ek) « 1 z 71 »

expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso