Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Dopolední kurz základů kresby a malby – pondělí 10:00-12:00

3. 1.2019

IMG_1935

Srdečně Vás zveme do dopoledního kurzu kresby a malby, který mohou absolvovat, jak úplní začátečníci tak i pokročilejší. Kurz bude probíhat v dopoledních hodinách, je tedy vhodný pro seniory i maminky. Kurz je zaměřen na základy kresby formou tradičního pojetí výuky, začneme kresbou (tužka, uhel, pastel aj.) a postupně se dopracujeme k jednotlivým technikám malby (akvarel, akryl aj.).

V průběhu tohoto kurzu začneme postupně základy kresby tužkou a uhlem, naučíme se pozorovat tvary a linie, i stíny. Postupně se dopracujeme k jednoduchým malbám. Lektorka se bude během kurzu každému věnovat dle jeho potřeb, schopností a zvolené techniky.

Komu je kurz určen?

Všem, kteří chtějí získat základy kresby, nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit, odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností, získat nové znalosti.

Základní informace o kurzu a cenách:

Kurz zahrnuje 15 lekcí po 2 hodinách. Bude probíhat každé pondělí dopoledne od 10:00 do 12:00 hodin. Začínáme 4. března 2019 a končit budeme 10. června 2019.

Cena za 15 lekcí je 2850 Kč. Do kurzu je možné naskočit i v jeho průběhu nebo na jednotlivé lekce (cena jednotlivé lekce je 230 Kč, přihlášení je možné na email info@malujemespolu.cz nebo na telefonním čísle 732 356 691).

Maximální počet účastníků v kurzu je 8.

Kurz povede Zuzka a pár fotek z kurzu předchozích můžete najít v galerii 😉
IMG_3253
71položka(ek) « 1 z 71 »

Dopolední kurz základů kresby a malby pro dospělé

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso