Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Odpolední „městský“ plenér – otevřené lekce Květen/Červen – Středa 17:00 – 19:00

Plenérem se myslí malování venku, v přírodě. My budeme malovat venku, v krajině kolem nás, tedy městské krajině. Čekají nás základy perspektivy, kompozice i třeba přírodokresby.

IMG_3632

Kurzy budou probíhat v Brně v parku či ve městě nebo i mimo centrum, ale tak aby byl pohodlný dojezd MHD.

Termíny kurzu: 26.5., 2.6., 9.6., 16.6.
Čas kurzu: Středa 17:00 – 19:00
Co s sebou: Něco na sednutí, pomůcky na kreslení (minimálně papír + tužka/uhel, další je na vás)
Cena: 250 Kč/lekce

Přihlášení na kurz: Ideálně zde do Neděle před kurzem – budu tak vědět počet účastníků pro lehčí volbu místa a tématu.
Při rozhodnutí na poslední chvíli, pak smskou na tel.: 732356691 do Úterý 18:00 před kurzem.
O tom, zda se kurz bude konat a místě srazu vás budu vždy informovat v Pondělí večer po 19:00, na základě nedělních přihlášených. V případě nepříznivého počasí se budeme snažit schovat do ateliéru nebo jinam pod střechu. Kurz nebude, pokud by padaly trakaře :).

Pro jakékoliv další informace nás neváhejte  kontaktovat na info@malujemespolu.cz nebo zavolat na tel.: 732356691.

Lektorka Zuzka Aligerová – Již od předškolních let jsem ráda čmárala a od 5 let jsem docházela na ZUŠ zde v Brně. Vedl mě malíř Miloš Kříž. Ateliér jeho a jeho ženy navštěvuji do dneška, získala jsem zde základy kresby, malby, portrétní i figurální kresby a dalších výtvarných technik. Také jsem absolvovala různé výtvarné a řemeslné kurzy v SVČ Lužánky, kde mě nejvíce přitáhla asi keramika. Od 15-ti let jsem pak učila výtvarné kurzy, keramiku, příměstské tábory a jiné řemeslné aktivity v rámci několika poboček SVČ Lužánky i v rámci jiných institucí. Kromě studia biomedicínské techniky mám za sebou studium Pedagogiky Volného Času na PdF MU. Aktuálně studuji DUA na SUSG Jihlava. Také jsem členem skupiny ilustrátorů Hearts of Creation, účastním se různých výtvarných akcí a tvořím vlastní tvorbu. Ta spočívá v analogové malbě a kresbě. Ráda zkouším nové věci, experimentuji, kombinuji vše, co už jsem se v životě naučila (a stále se učím :)) a hledám tu nejlepší techniku pro dané téma, motiv, zadání či vlastní myšlenku. Baví mě i prostorová tvorba, ilustrace a poslední dobou hodně láká klasická grafika.
Většina mojí tvorby vychází z reality a z toho, co vidím a žiji. Zobrazuji realitu buď přímo nebo s přídavkem vlastní fantazie, vnitřních pocitů a nálad. Baví mě zpracovávat, co nám svět nabízí, hlavně navždy fascinující příroda i „um“ člověka a pak, co vyvolává pohled na svět a děj kolem nás v mojí vlastní hlavě.
Mimo vlastní tvorby kreslím ilustrace a loutky do školky, kde také pracuji. Ve volném čase lezu po skalách, s oblibou se brouzdám přírodou, čtu a pěstuji masožravky.
Sic nemám primárně vystudovanou uměleckou školu, věřím, že roky u manželů Křížových spolu s technickým vzděláním, nadšením, sebevzděláváním a láskou k umění i učení se ukazují jako dobrý základ do života lektora :).
Něco z mé osobní tvorby můžete prohlédnou zde: Portfolio/Web Zuzana Aligerová
Mě samotnou si zase můžete prohlédnout zde :): Kresba zátiší v pořadu Dobré ráno na České televizi

Přihlášení na kurz:
Na tento kurz proběhne platba přímo na kurzu hotově. Proto vás prosím, pokud byste se nemohli kurzu zúčastnit napište mi, co nejdříve, ne hodinu před kurzem :)! Chci vás prostě požádat o férovost a dostavení se na kurz v případě přihlášení. Děkuji!

Středa 26.5.
expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Středa 2.6.
expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso


Středa 9.6.
expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso

Středa 16.6.
expired_event

This event has expired or is no longer available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso