Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy v Brně, malování, kreslení – tvořte společně s námi

Aquarallye 28. 11. 2020

cddc20200515_091637

V tomto kurzu mohou i začátečníci vyzkoušet práci s akvarelovými barvami (tedy barvami s vodovým efektem, ředitelnými vodou), dostanou doporučení, s čím pracovat, aby byl výsledek výborný a vše si ozkoušíme, včetně základních technik. Pracujeme zde s jedním z živlů, s vodou, která si občas dělá, co chce, ale to je na tom to krásné. Využijeme živlu ke ztvárnění tváře, čímž dáme tváři další dimenzi.
Kurz povede lektorka Ivana Tesařová.

Komu je kurz určen
15-nekonečno

Informace o kurzu a cenách
Kurz proběhne v sobotu 28. listopadu od 9:00 do 12:00. Cena kurzu je 800 Kč.

S sebou
Dobrou náladu a oblečení, které je možno zašpinit (může se stát, když se rozjedeme :))

Něco o lektorce: Malířka z kraje vína, kterou fascinuje lidská tvář, škála jejích propozic a výrazů, proto se soustřeďuje ve své tvorbě i lekcích především na obličeje. Ač nevystudovala umění na škole, od malička bylo výtvarno její vášní, která se prohlubovala a nasměrovala ji do ateliéru akad.malířky Jany Rozkové. Po několika letech společné práce se stala lektorkou jejích kurzů, postupem času i vlastních kurzů. Mimo lektorování maluje volnou i zakázkovou tvorbu různými médii a pořádá výstavy.

Přihlášení: Přímo na email lektorky ivana.tesarova@volny.cz (do předmětu prosím uveďte Aquarallye – malujemespolu.cz) nebo tel.: 721 577 222

Další informace o kurzu se dozvíte také přímo u lektorky.