Kurzy malování a kreslení, Brno - malujemespolu.cz výtvarné kurzy – tvořte společně s námi

Akvarelové pastelky 17.-18. 6. 2017

17. 6.2017

Srdečně Vás zveme na víkendový kurz malování akvarelovými pastelkami.

Akvarelové pastelky jsou jedno z mála medií, které jsou tzv. 2v1, tedy nemusíte kupovat zvlášť pastelky a vodové barvy. Díky akvarelovým pastelkám dosáhnete ve svých obrazech jak přesnost kresebného prostředku, tak lehkost a volnost malby akvarelem. Skvěle kombinují techniku kresby pastelkami a malby akvarelem a spojují tak dva různé světy a tvoří nový prostor, kde se z barevných tahů díky štětci a vodě stávají plochy s plynulými přechody a jemnými barvami.

My vás s tímto médiem seznámíme a neučíme pracovat na našem víkendovém kurzu, který povede lektorka Klaudie. Na kurzu Vás naučí, jak plně využít potenciál akvarelových pastelek. Ukáže Vám, které materiály jsou pro práci s ním vhodné a kterých se máte vyvarovat. Na výběr bude z mnoha předloh zátiší, krajin, zvěře, atd.

Kurz je vždy víkendový  trvá 2 dny, začneme v sobotu  v 10 hodin, trvat bude do cca 16 hodin, pokračovat bude pak v neděli také od 10 hodin, konec bude dle dokončení děl účastníků.

Maximální počet kurzistů: 8

Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu objevit nové možnosti práce s pastelkami. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně.

V ceně kurzu je krabička akvarelových pastelek značky Faber-Castell, 24 ks, kterou si po skončení kurzu odnesete domů

.114425_10_PM1

Kurz povede naše lektorka Klaudie.

Cena kurzu je 1400 Kč včetně 24 kusové sady akvarelových pastelek.

Akvarelové pastelky 9.-10. 12. 2017

We are sorry but registration for this event is now closed.

Please contact us if you would like to know if spaces are still available.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso